Dodávky IT

Na IT technologiích je v současné době do jisté míry závislá již každá firma. Ať už používáte počítače pro evidenci zásob ve skladu, pro fakturaci, komunikaci s klienty či řízení celého vašeho byznysu, vždy se vyplatí mít po ruce spolehlivého partnera, který zajistí kompletní dodávky IT.

Jakým způsobem nás využijete

Zajistíme dodávky hardwaru i softwaru na míru. Namísto využívání drahých poskytovatelů vám můžeme zajistit příjemnou a cenově výhodnou spolupráci, která bude přizpůsobena vašim požadavkům a pomůže vám maximálně zefektivnit chod firmy.

Vybavení hardware

Zajistíme vybavení všemi potřebnými hardwarovými prvky, od stolních počítačů až po laptopy, servery, tiskárny, ale i náhradní díly aj. Zaměřujeme se zejména na:
• pracovní stanice a notebooky DELL
• servery DELL, SuperMicro
• síťové prvky HP, Mikrotik
• tisková řešení Konica Minolta

Prodej softwaru a zabezpečení

Zajistíme potřebné softwarové vybavení, bez kterého se neobejdete, a to včetně výhodných licencí. Mezi naší nabídku patří cloudové služby Microsoft Office365 a Microsoft Azure. Jsme rovněž certifikovanými dodavateli bezpečnostního řešení ESET, které se řadí mezi nejúčinnější ochranu pro jednotlivce i firmy.

Pokud vás zajímá možnost dodávání IT služeb, neváhejte nás kontaktovat a zpracujeme vám nezávaznou nabídku na základě vašich potřeb.