Monitoring

Jak si vede vaše firma? To je jedna z otázek, na které dokáže nejlépe odpovědět kvalitní monitoring. Dnes už je považován za nezbytnou součást všech firem, které chtějí růst a vychytat všechny problémy související s jejím provozem. Pokud chcete mít dohled nad fungováním vaší firmy a vědět o všech hrozbách či bezpečnostních incidentech, náš monitoring je pro vás ideálním řešením.

Jak monitoring probíhá

Aby měl monitoring potřebný efekt, naši technici se mu věnují nonstop. Pokud dojde k poruše, nebo jinému problému, naši technici jsou schopni okamžitě zasáhnout v dané garanční době. Samozřejmostí je včasné upozornění, abyste byli o všem informování.

Proč monitoring?

Pro mnohé jde o neznámou službu, jejím cílem je sledovat provoz vašich pracovních stanic a serverů. Monitoring dokáže mnohdy včas zachytit hrozbu ještě dříve než se z ní stane reálný problém. Může dojít k napadení počítačů, výpadkům serveru, docházet místo na disku, dále k přetížení systémů aj. Pomáháme sledovat i bezpečnostní aktualizace a další činnosti, které souvisí s vašimi pracovními jednotkami.

Monitoring na míru

Stejně jako ostatní služby, tak i monitoring stanovíme tak, aby odpovídal požadavkům vaší firmy. S námi budete mít kompletní a aktuální přehled o stavu celé sítě, ale i historické přehledy.