O nás

V moderní době plné technologických inovací je třeba držet tempo s neustálým pokrokem. Toho lze dosáhnout spoluprací se silným partnerem, kterým vám zajistí kompletní IT služby, nezbytné pro správný provoz a konkurenceschopnost na trhu. Jsme společnost DARK Group s.r.o., naší prací a posláním jsou profesionální IT služby.

Náš tým & služby

Skládáme se ze specialistů v oboru, kteří disponují mnohaletou praxí. Jsme tu od roku 2005 a naši technici i konzultanti jsou sehraným týmem, který má za úkol pokrýt potřeby vašeho byznysu. Služby jsme schopni dodat komplexně i jednotlivě, zahrnují zejména tyto činnosti:

O firmě

Vznikli jsme jako společný projekt představitelů společností Lantina s.r.o. (dodávky IT vybavení vč. doplňkových služeb), LISO Consulting s.r.o. (správa IT, návrhy infrastruktury a bezpečnostní řešení) a THINKSMART s.r.o. (provoz cloudových úložišť). Společný projekt má za cíl poskytovat všechny potřebné služby pod jednou střechou a zajistit tak klientům kompletní IT služby od jediného poskytovatele. V naší firmě tak najdete přední odborníky na jednotlivé obory a máte tak po ruce spolehlivého partnera, který vám pomůže ve všech směrech.