Realizace firemních sítí

Ačkoliv se firma obvykle skládá z jednotlivých zaměstnanců, počítačů, strojů a dalšího vybavení, vše musí být dokonale propojené. Jedině tak může firma správně fungovat, zaměstnanci musí komunikovat mezi sebou, s klienty i s technikou kolem, od tiskáren až po servery aj. Aby k takovému správnému propojení došlo, je zapotřebí realizace firemních sítí, kterou jsme schopni zajistit.

Co realizace zahrnuje?

Můžeme zajistit jak celý samostatný projekt, tak i součást systémové integrace a implementace informačních systémů. Realizace může zahrnovat tvorbu strukturované kabeláže, metalické i optické, včetně správného zapojení. Dokážeme navrhnout a realizovat celé datové sály, zajistit instalaci a nastavení zálohovaného napájení, zhášecích systémů, klimatizací a dalších zařízení. Patří sem i návrh a realizace WiFi sítí, aby bylo po celé vaší firmě dostatečné pokrytí pro komunikaci i přenos dat.

Jak spolupráce probíhá

Sdělíte nám naše požadavky, na základě kterých uděláme analýzu a návrh. Postaráme se, aby návrh odpovídal i cenovým požadavkům a vše bylo dotaženo až do konce. Správě realizovaná firemní síť je základním předpokladem pro bezproblémově a kvalitně fungující firmu. Pokud potřebujete v této oblasti pomoci, neváhejte nás kontaktovat.