Správa IT

Správa IT je v dnešní době nepostradatelnou službou pro většinu firem, které ke své činnosti potřebují počítače a servery. Každý se občas dostane do situace, kdy potřebuje pomoc odborníka, ať už jde o hardware, software nebo řešení jiných problémů. Málokdo má dnes kapacity na to, aby zaměstnával IT specialisty, proto je nejvýhodnější možností spolupracovat s externími profesionály. Zajišťujeme kompletní IT správu pro firmy všeho druhu a pokud vám chybí zkušený specialisté pro tuto činnost, můžete se na nás obrátit.

Proč my

U IT správy je předpokladem, že bude k dispozici kdykoliv je potřeba, Takto fungujeme i my, můžete se na nás obrátit nonstop, jsme tu pro vás 24 hodin, 7 dní v týdnu. Problémy s IT mohou být nečekané a my dokážeme zajistit okamžitou pomoc, kdykoliv si to situace vyžaduje. Nepatříme mezi nováčky, zkušenosti máme již od roku 2005. Dbáme na profesionální řešení problému a ochotný přístup.

Jak spolupráce probíhá

Klienty zásadně neškatulkujeme s ke každému přistupujeme zcela individuálně. Spolupráci vždy stanovíme na základě vašich požadavků, abychom pokryli vaše potřeby. Zpočátku uděláme analýzu a na základně ní se domluvíme na rozsahu IT správy, aby korespondovala s vašimi potřebami. Pečovat o vás vždy bude vybraný konzultant, který bude vaši firmu znát a díky tomu bude schopen adekvátně řešit aktuální problémy.

Neustálá podpora

Pro naše klienty jsme k dispozici neustále na telefonu i na emailu. Reagujeme okamžitě, aby nebyl nijak narušen váš provoz. Kromě telefonu a emailu jsme schopni pracovat s pomocí vzdáleného přístupu a pokud dojde k technické závadě, neprodleně vyšleme technika. Nemusíte se tak obracet na jiné firmy a domlouvat si termíny. V krátké době jsme schopni zajistit nejen malé změny v rámci 1 počítače, či serveru, ale i upgrade celého IT prostředí.

Co všechno dokážeme?

Správa IT je velmi komplexní, zahrnuje řešení všech druhů problémů, mezi které patří také:
• Napadení počítače malwarem/instalace antivirové ochrany
• Správa a nastavení serverů
• Možnost pronájmu licencí
• Pomoc a práce s OpenSource produkty
• Návrh a správa infrastruktury (serverů a sítí)
• Podpora koncových uživatelů